Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım seçimleri kazanmasının ardından belediye çalışanlarının aylardır ödenmemiş ikramiyelerini ödedi.
Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım;  ” 31 Mart yerel seçimlerini kazandığımızda borçlu ve her anlamda atıl kalmış bir belediye devraldık. İlçeme hizmet için yola çıktığım ilk günden beri bu durumu tersine çevirmek için elimden geleni yapacağımın sözünü önce kendime sonra hemşehrilerime verdim. Bu toprakların insanı olarak ilçemin içinde bulunduğu durum içimde kanayan yaraydı ve bu yaraya merhem olabilmek için yola çıktım. Seçimi kazandığımız ilk günden beri de hep hizmet için çalıştım, ilçemde şimdiye kadar harabe gibi duran ilçemin çehresine yakışmayan binaları yıktık bunlardan boşalan alanlara ilçemizi yeni bir kimliğe büründürecek yeni alanlar oluşturacağız. İlçemizin çevre düzenlemelerini yaparken bir taraftan da insanlara yönelik alanlarda da çalışmalarımızı sürdürdük. Belediye çalışanlarımızın Ocak ayında hak ettikleri ve Şubatta ödenmesi gereken ikramiyeler bizden önceki belediye başkanı döneminde ödenmemiş. İlk işlerimizden biri de bu ikramiyeleri biran önce ödeyerek işçilerimizin emeklerinin karşılığını vermek oldu.  ‘İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz.’ diyen Hz. Muhammed (S.A.V) ‘ın ümmeti olarak işçimizin emeğini hiçbir zaman karşılıksız bırakmayız”  şeklinde açıklamalarda bulundu.
Yıldırım; “İşçisiyle, çiftçisiyle, esnafıyla her zaman büyüyen bir Oğuzlar inşa etmek için yıldırım hızıyla çalışıp gönül belediyeciliğini inşa etmek için çalışıyorum, çalışacağım” dedi.