Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk ziyaretini Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a gerçekleştiren Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, şehrimize ve milletimize hayırlı olsun temennisinde bulunarak Başkan Aşgın’ı tebrik etti. Ziyarette Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası ile ilgili bilgilerde veren Şahin, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise; Şoför ve Nakliyeci esnafımızın sorunlarını daha önce gerçekleştirdikleri ziyaretlerde de bildiğini ve bu sorunların çözümü noktasında Çorum Belediyesi olarak ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini belirtti.

İlçe Belediye Başkanlarını Kutladı

İlçe ziyaretlerinde ise ilk olarak Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Belediye Başkanlarını tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.