Ak Parti Kurucular Kurulu Üyesi, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu Osmancık’ta Recep Çıplak’ı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Belediye Başkan Adayına destek ziyaretleri devam ediyor. Aday olduğu günden bugüne Çorum ve köylerinde yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde ismi en çok konuşulan adaylardan Recep Çıplak, Çorum genelinde ve Osmancık’ta arkasına aldığı destekle yorulmadan gece gündüz demeden yaptığı çalışmalarla emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Bu kapsamda 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Osmancık’ta Recep Çıplak’ı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Eski milletvekili Ali Yüksel kavuştu, Recep Çıplak’ı çok iyi tanıdığını, Çorum merkezde ve köylerde yapılan başarılı çalışmaların mimarlarından olduğunu ve Osmancık Belediye Başkanlığı Adaylığı için oldukça doğru bir seçim olduğunu vurguladı.

Belediye Başkanlığına seçileceğine inancının tam olduğunu belirten Kavuştu, Recep Çıplak’ın bu işlere yabancı olmadığını işin mutfağından geldiğini dile getirerek, yeni seçilecek belediye başkanının 1 yada 2 yılda belediyeciliği öğrendiğini ancak Recep Çıplak’ın ilk günden itibaren hizmetlerine başlayacak deneyim, donanım, bilgi, beceri ve tecrübeye sahip olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Çorum ve köylerinde yapmış oldukları başarılı çalışmalarını Osmancık’ta devam ettirerek, Çorumda hatta Türkiye’de örnek gösterilecek bir belediye başkanı olacağını ifade etti.

Ayrıca 31 Mart yerel seçimlerinin Osmancık için çok özel olduğunun altını çizen Kavuştu, ilçenin bir milletvekilinin olduğunu bu milletvekili ile beraber geçmişi başarılarla dolu birde belediye başkanı seçilmesi ve koordineli bir şekilde çalışılması halinde Osmancık ilçesinin bölgenin yıldızı olacağını söyledi.

Ali Yüksel Kavuştu daha sonra ilçede bir açılışa katıldıktan sonra, Recep Çıplak’a destek olmak adına İlçe Başkanı Hakkı Güngör ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Ak Partinin kurucularından olan eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu için Recep Çıplak, “bu nazik ziyareti beni çok onurlandırdı. Değerli büyüğümüz eski milletvekilimizin bu denli bizim arkamızda durarak destek olması çalışma azmimizi iki katına çıkardı. Bizde bu çalışma azmi ile bize güvenen ve destek olan herkese layık olmak için gece gündüz demeden 31 Mart akşamına kadar tüm enerjimizle çalışıp bu güveni boşa çıkarmayacağız inşallah. Bu vesile ile bana ve ekibime destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ayrıca gece gündüz çalışmalarına devam eden Recep Çıplak tempoyu hiç düşürmüyor. Ankara’da Osmancıklı Hemşehri Derneklerinin Altındağ Belediye Başkan Adayı hemşerimiz Doç. Dr. Asım Balcı’ya destek olmak adına düzenlenen geceye katılan Recep Çıplak gece geç saatlerde dönmesine rağmen sabah tekrar başladığı programlar kapsamında gün içinde ziyaretler, açılış, 3 ayrı yerde ev ve mahalle sohbeti yaptıktan sonra akşam yemeğinde ise Çiftlikler ve çevre mahallelerden yaklaşık 500 kişinin olduğu bir programa katıldı.

Geç saatlerde TÜGVA’da gençlerle bir araya gelen Recep Çıplak TÜGVA ziyareti sonrasında da bir ev sohbetine daha katıldı.