Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak seçim yaklaştıkça ziyaret ve programlardaki hızını artırdı.
Osmancık Belediye Başkan Adayı Ak Partili Recep Çıplak bir yandan esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ederken, diğer yandan da mahallelerde ve sokaklarda halkla iç içe sohbetlerine devam ediyor. Gün içerisinde farklı mahallelerde konuk olduğu evlerde yapacakları projelerini anlatarak destek istiyor.
Her toplantısında gönül belediyeciliği vurgusu yapan Recep Çıplak, “önceliğimiz Cumhurbaşkanımızın özellikle vurguladığı gönül belediyeciliğini halkımızın gönlünü kazanarak yapmak. Gönülleri kazandıktan sonra hizmet yapmak çok daha kolay olacaktır. Bu güzel şehri hep birlikte dizayn ederek daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.
Esnaf ve mahalle toplantıları sonrasında Ak Parti İlçe Teşkilatında Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve partililerinde olduğu istişare toplantısına katılan Recep Çıplak, toplantı sonrası yine üç mahallede ev toplantılarına katılarak projelerini anlatmaya devam etti.
Açıkladığı projelerin sadece başlangıç olduğunu dile getiren Recep Çıplak, çok daha büyük projelerinin olduğunu ve bunları önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti.

Kaynak : Ak Parti Basın Servisi