Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Regaip Kandilinde yatsı namazında Osmancık Beyler Çelebi Camiinde (Büyük Cami) Esnaf ve Sanatkarlar Odasının düzenlediği Esnaf ve Sanatkarlar için okutulan Mevlid programına katıldı. Recep Çıplak cami çıkışı vatandaşa kandil simidi dağıtarak halkın kandilini kutladı.

Camideki mevlid programından sonra Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının hazırladığı “Hastalarımızı Unutmayalım” programı kapsamında Devlet Hastanesinde çalışan personel ile hastalara da kandil simidi dağıtan Recep Çıplak yatan hastalara acil şifalar diledi ve Regaip Kandilini kutladı.

Hastane çıkışı şehrin giriş ve çıkışlarında güvenlik için 24 saat nöbette olan kontrol noktalarını ziyaret eden Çıplak güvenlik güçleri mensuplarının da Regaip Kandilini kutlayarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Regaip Kandili dolayısıyla güzel bir program yaptıklarını belirten Recep Çıplak, Gençlik Kolları Başkanlığının hazırladığı program için başkan İbrahim Şişli ve Ak Gençlik ekibine teşekkür etti.

Kaynak : Ak Parti Basın Merkezi