Osmancık DenizBank Şubesi Çiftçiler Günü’nü Osmancıklı çiftçileri ve vatandaşlarıyla bir arada kutladı.

Yeni adresine taşınan Çorum Caddesi üzerinde bulunan Osmancık Ziraat Odası Başkanlığı binası önünde Osmancık DenizBank Şube Müdürü Ercan Altun ve şubede görevli, Gökhan Taşkaya ve Kenan Şahin, Osmancık Ziraat Odası Meclis Başkanı İsmail Solak, Sait Ekici’yle birlikte 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle Osmancık ve köylerindeki çiftçilere ve vatandaşlara pilav ayran ve tatlı ikramında bulunuldu.

Öğle namazı öncesinde gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan DenizBank Osmancık Şube Müdürü Ercan Altun; “Tarım sektöründe özel bankalar arasında lider olan DenizBank, üreticileri her alanda gönülden desteklemeye devam ediyor. DenizBank Osmancık Şubesi olarak  “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü” nedeniyle Osmancık Ziraat Odası Başkanlığı önünde bir etkinlik gerçekleştirdik. Meşakkatli iş yapan çiftçilerimizin günlerini kutlamak istedik ve bugün burada pilav ayran ikramında bulunduk” ifadelerinde bulundu.

Osmancıklı çiftçiler ve vatandaşlar Osmancık DenizBank’ın kendilerini yine unutmadığını ve böyle bir etkinlik düzenleyerek önemsendiklerini hissettiklerini belirterek Osmancık DenizBank Şube yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür etti.