İYİ Parti Osmancık İlçe Teşkilatı parti içi istişare toplantısı düzenlendi. Başkanı Mustafa Boyacı başkanlığında istişare toplantısı yapıldı.
İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı başkanlığında yapılan parti içi istişare toplantısı Alışkan Dinlenme Tesislerinde gerçekleşti. 31 Mart seçimlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, seçim süreci hakkında istişarelerde bulunuldu.
Parti içi istişare toplantıları zaman zaman yapacaklarını belirten ilçe başkanı Mustafa Boyacı seçim çalışmalarını yönetecek, sevk ve idare edecek bir ekiple ilçedeki tüm mahalle ve sokaklarında çalışacaklarını söyledi.
Boyacı partililere hitaben yaptığı konuşmasını şöyle sürdürdü;
“Öncelikle iyilik hareketimize güç veren sizlere çok teşekkür ediyorum. İYİ Parti hareketi olarak önümüzdeki günlerde de zaman zaman bir araya gelip çalışmalarımızı hep birlikte değerlendireceğiz.
Ailenizden başlamak üzere, akrabalarınıza, komşularınıza, arkadaşlarınıza İYİ Parti’yi anlatın, iyilik hareketimizi anlatın, toplantılarımıza katılmaya davet edin.
Biz iyi insanlarız, iyilik bizim ruhumuzda var, bizim kimseye kötülük etme niyetimiz yok. İYİ Parti hareketi olarak bizim özelliğimiz var.” İYİ” yi soldan okusan, sağdan okusan da aynı.
Bazıların dediği gibi “Bizden başka alternatif yok” ya da “Kime oy verelim partimi var “ anlayışını birlikte kıran bir hareket olacağız. İYİ Parti Türkiye’nin geleceğidir” dedi.
“Birilerinin müdür gibi yukarıdan atanmasına isyan ediyoruz”
31 Mart Yerel Seçimi ile ilgili partililerle istişarelerde bulunan İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan İYİ Parti’ye neden oy verilmesinin önemini anlattı.
Siyasete değil belediye hizmetlerine talip olduklarını vurgulayan Arslan partililere hitaben yaptığı konuşmasını şöyle sürdürdü;
“Sizler burada parti kahvaltısına gelmiş değilsiniz. Tarihi süreci hayata geçirmeye geldiniz. Her zaman dediğim gibi siyaset araç, hizmet etmek amaçtır. Bu hizmeti sizlerle birlikte yapacağız. “Farklı da olabiliyormuş” u ispat edeceğiz.
Birilerinin yukarıdan müdür gibi atanmasına isyan ediyoruz. Siyasete değil belediye hizmetlerine talibiz.
Hangi partili olursa olsun kimsenin onuruna şerefine ve geçmişte verdiği kararlara saygısızlık etmeyecek iyi şeyleri yapmak için çabalayacağız ”dedi.