Merkezi İstanbul´da olan Osmancık Dernekler Federasyonu üyeleri, başkan Gelgör ziyaret etti.

Merkezi İstanbul´da olan Osmancık Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Koşar ve yönetim kurulu üyeleri, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´ü makamında ziyaret etti ve görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Katılımın yüksek olduğu ve Osmancık Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette derneğin kuruluş amacı başkan Gelgör´e anlatıldı.

Osmancık Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Koşar federasyonun oluşmasında temel amacın, Türkiye´de birçok ilde faaliyetlerini yürüten Osmancık Dernekleri´nin bir çatı altında toplanması olduğunu belirtti ve Osmancıklı ilgili projelerde ve çalışmalarda manevi destek talebinde bulundular.

Başkan Gelgör,  Osmancık Dernekler Federasyonu yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Osmancık´a faydalı olabilecek tüm proje ve çalışmalarda Osmancık Belediyesi olarak her zaman işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

Başkan Gelgör’ü ziyaretin ardından, sırasıyla Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Aker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Jandarma Komutan vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Tevfik Kara ve  İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ziyaret edildi.