Osmancık Gemici Çay Mahallesinde Onur Marketin açılışı gerçekleşti.

Açılışa Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, 24. Dönem Çorum Milletvekili Zülfikar Gazi, Ak Parti Osmancık İlçe Eski Başkanı Cafer Karlı, Osmancık Belediye Eski Başkanı Av. Bekir Yazıcı, İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Şener, Osmancık Belediye Meclis Üyesi Kadir Delibaş, Gürleyik Mahallesi Muhtarı Osman Sivritepe, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, İş Adamları, Esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’ın güzel dileklerde bulunmasının ardından, marketin açılış kurdelesi Başkan Karataş tarafından hayırlı olsun dilekleriyle İşletme Sahibi İsrafil Özdemir ile birlikte kesildi. Açılış sonrası, İşletme Sahibi İsrafil Özdemir misafirlere işletmeyi gezdirerek bilgi verdi.

Market hakkında da kısa bilgi veren işletme sahibi Özdemir, “İşletme olarak önceliğimiz mahallemize kaliteli hizmet vermek. Güler yüzlü personelimizle yaklaşık 200 metre kare kapalı alan içinde olan marketimizde müşterilerimiz ihtiyacı olan her ürünü rahatlıkla bulabilecekler. Özellikle mahallemiz halkı hizmetimiz vesilesi ile gün boyu zamanlarını harcamadan kısa süre içinde ihtiyaçlarını görebilecekler. Allah nasip ederse bizde her geçen gün hizmet kalitemizi daha yükselterek hizmetimizi sürdüreceğiz. Marketimiz mahallemiz ve ilçemiz halkına hayırlı olsun” dedi.