Yerel Seçimin gerçekleşmesine kısa bir zaman kala Oğuzlar ilçesinde siyasi partilerin adayları, seçim çalışmalarını sürdürdükleri zaman içerisinde karşılaştıkları her yerde kardeşlik mesajları veriyorlar.
Oğuzlar Belediye Başkanlığı için yola çıkan, Belediye Başkanı ve CHP Adayı Orhan Ateş, Ak Parti Adayı Muzaffer Yıldırım, MHP Adayı Oğuz Hantal seçim çalışmaları gezilerinde karşılaştıklarında ve randevulaşarak bir araya geldiklerinde kendilerine destek veren seçmenlerine ortak paydanın Oğuzlar , seçimlerin ise bir yarıştan ibaret olduğunu ve seçim yarışının, seçimlerin gerçekleşmesiyle biteceği mesajını vermeye devam ediyorlar.
Oğuzlar Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Orhan Ateş sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraflı paylaşımında şu sözlere yer verdi, “Ülkemizde beklediğimiz ve özlemini çektiğimiz tablo bu. Biz Oğuzlarda CHP, MHP, AKP Belediye Başkan Adayları olarak bunu sergiledik, bizler Oğuzlar’dan Tüm Türkiye’ye mesaj veriyoruz. Darısı ülkemiz genelinde bu tabloyu heryerde görmek istiyoruz. Oğuzlar kazanacak, Türkiye kazanacak, birlikte daha güçlüyüz.”