Ak Parti kurucularından,  Kurucular Kurulu Üyesi 21.22 ve 23.Dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle Oğuzlar’ da teşkilat mensupları ve Oğuzlar halkı ile bir araya geldi.

Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yıldırım’ın  her zaman yanında ve destekçisi olduğunu belirten Akif Gülle “Oğuzlar’a hizmet etmek için durmaksızın çalışan Muzaffer Yıldırım’ın Oğuzlar’ı kaderine terk edilmişliğinden kurtaracağına ve gelişip kalkınmasına vesile olacağına yürekten inanıyorum. Memleket sevdasıyla çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Oğuzlar Muzaffer Yıldırım ile hak ettiği yere gelecek” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Akif Gülle’nin ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Muzaffer Yıldırım “Siyasette deneyimi ve bilgi birikimi ile bizlerin yanında ve destekçimiz olan Sayın Akif Gülle’nin Oğuzlarımızı ziyaretinden dolayı çok memnun oldum.  İlçeme hizmet için çıktığım yolda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak Oğuzlarlı hemşerilerime layık olmaya çalışacağım. İlçem de, ilçemin insanı da her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bu yolda hiçbir ayrımı gözetmeksizin tüm hemşerilerime eşit olup herkese eşit hizmet sunmak için çalışacağım. Seçim sürecinde benimle birlikte yol yürüyen, gece- gündüz emek veren herkese yürekten teşekkür ederim. 31 Mart yerel seçimlerinde tüm Oğuzlarlı hemşerilerimin desteğini bekliyorum ” şeklinde açıklamalarda bulundu.