Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. yıldönümü dolayısıyla Oğuzlar’da İlçe Emniyet Teşkilatı tarafından kutlama programı gerçekleştirildi.
Oğuzlar Kaymakamı Hacı Asım AKGÜL, Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, AK PARTİ İlçe Başkanı Mehmet Ali EKMEKÇİ, İlçe Emniyet Amiri Turgay YARAR,   İlçe Jandarma Komutanı İzzet ALTINOK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet TULU, İlçe Müftüsü Muharrem Düzenli, diğer daire müdürleri, ilçe polis teşkilatı mensupları ve ilçe halkının katılımı ile gerçekleşen etkinliklerde yurdun dört bir yanında güvenliğin tesisi için çalışan emniyet mensuplarının polis haftası kutlanırken görevi başında şehit olan emniyet personelleri de unutulmayarak dualarla anıldı.
Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ” İlçemiz hep birbirini tanıyan, hangi kapıyı çalsanız gönlünü de kapısını da sonuna kadar açan samimi insanlarla dolu bir yer olduğu için ilçemizde olay olmaz, sakin bir yerdir. Bu anlamda Oğuzlar’ımız emniyet mensuplarımız için görevlerini huzurla yapabilecekleri bir yerdir. Bizler ilçemizdeki polislerimizi ailemizin birer ferdi, ilçemizin bir sakini olarak görüyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun, tüm polis teşkilatımızın polis haftası kutlu olsun. Görevi başında şehit olan tüm polislerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.