Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın  31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde “Oğuzlar’da Bir Şey Değişecek Hizmet Değişecek” diyerek çıktığı Gönül Belediyeciliği yolunda yaptığı 100 günlük hizmetlerin şeffaf belediyecilik anlayışı ile Oğuzlar halkına aktarıldığı halk buluşması gerçekleştirildi.
Oğuzlar Belediye Hizmet Binasında gerçekleşen Halk Buluşmasına çok sayıda Oğuzlarlı katılarak Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın Oğuzlar Belediye Başkanlığını devraldığı günden itibaren belediyenin mali durumunun ve 100 günlük yapılan çalışmaların sunumunun yapıldığı toplantıda Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu; “201 4 yılında devralınan belediye borcu 6 milyon 431 binken 31 Mart itibariyle bizim yönetimimizin devraldığı borç 10 milyon 853 bin. Kimsenin dışarıda biz şu kadar borç ödedik gibi bir ifade etmesine bizim karnımız tok rakamlar burada rakamlar yalan söylemez. Şuanda bizim geldiğimiz süreç içerisinde de bugün itibariyle borç durumumuz 10 milyon 799 bin. Geçmişten gelen arıtmanın cezası duruyor, belediye birlikleri duruyor, YEDAŞ’a olan borcumuz artıyor, devam ediyor. idari kadromuz burada; ister mali, ister teknik, ister fen işleri ne varsa açık yüreklilikle ve şeffaflıkla biz sizi cevaplamaya muktediriz” diyerek mali yapının genel perspektifini aktardıktan sonra yapılan faaliyetleri aktaran Yıldırım açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Her daim memleketimizin her yerindeki  hemşehrilerimizle bir arada olup onların dertleri ile dertlenmeyi, sevinçlerine ortak olmayı düstur edindik. Memleketime hizmet edebilmek, hemşehrilemin gönüllerine girebilmek için durmadan yorulmadan çalışıyoruz.
7’den 70’e her kesimden hayırlı olsun ziyaretine gelen hemşehrilerimiz, gönül dostlarımız ile bir araya geldik. Gönül Belediyeciliği ile hem gönlümüzün hem de belediyemizin kapıları her zaman herkese açık oldu her zaman da öyle olacak. Ziyaretleri ile yanımızda olan herkese teşekkür ederim” dedi
Yaptığı çalışmaları ve Oğuzlarlı hemşehrileri ile gönül bağını aktaran Yıldırım’a;” şimdiye kadar Oğuzlar’da halkı bilgilendirmek adına böyle bir toplantı olmadığını” belirtip  bu toplantıyı yaptığı için kendilerine teşekkürlerini ileten  Oğuzlar halkı toplantı sonrası Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’a taleplerini iletti.
Talepleri ilgili birimlere aktaran Yıldırım  Oğuzlarlı hemşehrilerine toplantıya katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.