https://www.youtube.com/watch?v=hjh3ygGs4hI&feature=youtu.be

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Muzaffer Yıldırım, İl Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve partililerin eşlik ettiği mazbata töreni sonrasında konuşan AK Partili Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, 31 Mart’ın geride kaldığını kaydederek, “Bundan sonra kendi memleketimiz, doğup büyüdüğüm vatanım Oğuzlar’a Allah hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. İnşallah çıktığımız bu yolda başarılı hizmetler vereceğiz. Ben, bugün bu törene katılan başta il başkanımıza, yönetim kurulu üyelerine, çok değerli hemşerilerime, dostlarıma, siz değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum.  Bundan sonraki süreçte inşallah hep beraber olacağız, birlikte gayret gösterip Oğuzlar’a Ak Parti sayesinde hak ettiği değeri yeniden kazandırmak için var gücümüzle çalışmaya söz veriyorum” dedi.

Yıldırım, seçim döneminde verdiği sözleri yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti il Başkanı Yusuf Ahlatcı ise Oğuzlar’ın da AK Belediyecilikle tanıştığını belirterek, ”Bende sayın başkanımı kutluyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerinin vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Oğuzlar’ımızda tüm seçmenlerimiz kazanmıştır. Oğuzlar artık Ak Belediyecilikle tanışmıştır. Artık hizmet  vaktidir, bu vesileyle başkanıma tekrar başarılı hizmetler diliyor, başarılar diliyorum” dedi.