Osmancık Öbektaş Köyünden gençlerden oluşan kalabalık bir grup Recep Çıplak’ı ziyaret etti.

Öbektaş Köyü gençlerinden oluşan bir grup Ak Parti Belediye başkan adayı Recep Çıplak’ı Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret ederek, İl Özel İdaresi Genel Sekterlik makamında köye yapmış oldukları yatırımlar için teşekkür ederek seçim çalışmaları kapsamında başarılar dilediler.

Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde belediye başkan adayı Recep Çıplak’ın yanı sıra İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Yücel, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Mehmet Turhan ve İbrahim Aker, belediye meclisi üyesi adayları ve Öbektaş Köyü Muhtarı da hazır bulundular.  

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, “Öbektaş Köyü bu bölgedeki en büyük köylerimizden birisi. İl Özel İdaresi olarak Çorumun tüm köylerine çok büyük hizmetler yaptık. Yolu olmayan, kanalizasyonu olmayan, çocuk oyun gurubu olmayan, içme suyu olmayan ve çöpü alınmayan tek köyümüz kalmadı. Çorumda 760 köy ve 440 mahallemiz var. Mahallelerimizi de müstakil bir köy olarak gördüğümüzde toplamda bu sayı 1200 ediyor. Buralara yapmış olduğumuz yatırım ve hizmetleri için harcadığımız tüm enerjimizi şimdi Osmancık ilçemiz için harcayacağız. Gün bugün birlik ve beraberlik olma günüdür. İlçemizden yaklaşık 40 yıl sonra bir milletvekilimiz çıktı. Bizim topyekûn bu seçimde rekor bir oyla Ankara’da milletvekilimiz Oğuzhan Kaya’nın elini güçlü tutmamız lazım. İlçemize yapılacak yatırımlar ve hizmetlerin devamı için milletvekilimizin de elinin güçlü olması gerekiyor. Varsa küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakıp önümüzdeki 4 yılı en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Biz genç, dinamik, ve deneyim sahibi bir ekip kurduk. İnanıyorum ki, bu ekiple arkamızda da sayın milletvekilimiz Oğuzhan Kaya olduktan sonra başaramayacağımız hiçbir şey yoktur” dedi.