Osmancık Muhtarlar Derneği Ankara’da hemşerilerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanı hemşerimiz Ahmet Aksu ve Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı hemşerimiz İbrahim Çelik Osmancık Muhtarlar Derneği tarafından makamlarında ziyaret edildi.

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş’ın beraberinde başkan yardımcısı Yaşar Tezer ve yönetimden Bektaş Köse yapılan ziyarette hazır bulundu. Özelleştirme İdaresi Başkanı hemşerimiz Ahmet Aksu ile bir araya gelen dernek yönetimi bir süre sohbet ederek ilçe çalışmaları hakkında bilgiler verildi. İlçenin gelişimi ile ilgili yapılması gereken ne varsa üzerlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduğunu belirten Aksu; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Osmancıklı hemşerilerine kapılarının açık olduğunu ifade etti.

Muhtarlar Aksu’yu ziyaretinin ardından Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı hemşerimiz İbrahim Çelik’i makamında ziyaret ederek 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerde liste sıralamasında beklenilen yerde olmasını temenni ederek, seçim çalışmalarında başarılar dilediler. Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başkan Faruk Delibaş, Tezer ve Köse’ye teşekkür etti.

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ise Osmancıklı muhtarlar olarak hemşerilerini unutmadıklarını her zaman istişareli çalışmalarda yer aldıklarını ifade ederek misafirperverliklerinden dolayı  Aksu ve Çelik’e derneği adına teşekkür etti.