Her gittikleri yerde sıcak ilgi ile karşılanan MHP Osmancık Kadın Kolları üyeleri gezmedik mahalle, çalmadık kapı bırakmıyor.
Her gittikleri yerde sıcak ilgi ile karşılanan MHP Osmancık Kadın Kolları üyeleri gezmedik mahalle, çalmadık kapı bırakmıyor. Bu kapsamda seçim çalışmalarını Gemici ve Gürleyik mahallelerinde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Meclis üyesi adayı Seher Kökez ve beraberindeki heyet mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanırken, özellikle kadınlar destek sözü verdi.
31 Mart seçimlerine Ahmet Gelgör ile giren MHP teşkilatında seçim turları aralıksız sürüyor. Bu kapsamda ilçenin her mahallesini karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları üyeleri Gemici ve Gürleyik mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Meclis üyesi adayı Seher Kökez ve Kadın Kolları üyeleri kapı kapı gezerek destek istedi. Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan MHP’li Kökez’e, özellikle kadınlar destek sözü verdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Meclis üyesi adayı Seher Kökez yaptıkları ziyaretlerde vatandaşların mahallelerinin belediye hizmetlerinden yeteri kadar faydalanamadığını ve ihmal edildiklerini dile getirdiklerini belirtti.
Kendilerine gösterilen sıcak ve samimi ilgiden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kökez “mahalle sakinleri “İhmal ediliyoruz. Değişime ihtiyaç var “ şeklinde görüşlerini dile getiriyorlar. Yürek yüreğe verince dağlar düz olurmuş. Halkımızın sesine kulak vermeye devam edeceğiz ”dedi.
İki koldan ilçeyi karış karış gezen ve seçim turlarını aralıksız sürdüren MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve kadın kolları üyeleri zaman zaman bir araya da gelip istişarede bulunuyor.

Kaynak : MHP Haber Merkezi