Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Otizm Gönüllüleri Derneği ve Mavi Umut Kadın Girişimcileri Kooperatifi’ni ziyaret etti.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Mavi Umut Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin çalışmalarını yerinde gördü.
Milletvekili Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seyfi Demiral ile birlikte, Çorum Otizm Gönüllüleri Derneği’ni ziyaret etti.
Dernek Başkanı Emine Çelen ve Dernek Üyeleriyle görüşen Milletvekili Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katkılarıyla çıkarılan proje ile desteklenen Mavi Umut Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi Annelerinin hazırladıkları ürünleri inceledi.
Dernek üyeleriyle sohbet eden Milletvekili Ceylan, ayrıca Çorum Otizm Gönüllüleri Derneği’nde yapılan tadilat çalışmalarını da gezerek, dernek başkanı Emine Çelen’den bilgiler aldı.
AK Parti iktidarında başlatılan gönül seferberliği çalışmalarının devam edeceğini anlatan Milletvekili Ceylan, gönüllü dernek ve kooperatifleri çok önemsediklerini dile getirerek, her zaman Çorum Otizm Gönüllüleri Derneği’ne katkı vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.