Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Grup Başkanvekili Selim Dölcü, köylerde üretimin desteklenmesi gerektiğini belirterek “Köylere güzel hizmetler yapılmış ama köyler boşalmış. Köyde üretimin mutlaka desteklenmesi lazım” dedi.

İl Genel Meclisinin toplantısında söz alan MHP Grup Başkanvekili Selim Dölcü, köylere yapılan hizmetlerden dolayı İl Özel İdaresi´ne teşekkür ederek başladığı konuşmasında, iktidarı ve muhalefeti ile vatandaşın kendilerinin sırtına büyük sorumluluk yüklediğini söyledi.

Vatandaşın kendilerine bu görevi emanet ettiklerini dile getiren Dölcü, konuşmasında: “İnşallah 5 yıl sonra bu emaneti layıkıyla geri iade edeceğiz. Bu azimle birlikte çalışacağız. Bu gök kubbenin altında hoş bir sada bırakabilirsek kalıcı olan o alacak. Bugünden itibaren iktidarı ve muhalefetiyle sırtımızda büyük sorumluluk var. Bu manada birbirimize değer vermemiz lazım. Çorum, ilçelerimiz ve köylerimiz için farklı bir ambiyans yakalamamız lazım. Köylere güzel hizmetler yapılmış ama köyler boşalmış. Köyde üretimin mutlaka desteklenmesi lazım. En büyük hedefimizin bu olması lazım. Bu manada bizlere büyük görevler düşüyor.”