İyi Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan, İyi Parti Osmancık İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı, İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Sadık Eker, yönetim kurulu üyeleri, Kazım Sekili, Yücel kurşun ile birlikte Osmancık Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Selma Çetindere ve ilçede görev yapan ajans muhabiri basın mensuplarını ziyaret ettiler.
İyi Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim çalışmalarına nezaket ziyaretleri ile başlayıp, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında ziyaretlerine ara vermeden devam edeceği sinyallerini verdi. İlk olarak Osmancık Haber Gazetesini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ardından Osmancık Haber Gazetesinde bir araya gelen Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri ve Osmancık Gündem Haber sitesi imtiyaz sahibi Mustafa Ulusoy ile İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri ve Kızılırmak Haber sitesi sahibi İsmail Kabakdere’ yi ziyaret ederek gündeme dair fikir alışverişinde bulundular.
İyi Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Osmancık’ta görev yapan basın mensupları ile siyasi gündemle alakalı sohbette bulundu. Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. İlçedeki sorunları iyi bildiklerini ve göreve gelmeleri durumunda bu sorunları acilen çözeceklerini söyleyen Arslan, İlçenin tanıtımında emek veren, ilçenin olumlu ve yapıcı haberlerini gündeme taşıyan basın mensuplarına yayın hayatında başarılar dileyerek, işlerinde kolaylıklar diledi.
Ziyaret edilen Basın mensupları İyi Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ve İyi Partili heyete teşekkürlerini bildirdiler.
Karşılıklı fikir alış verişinin paylaşıldığı ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.