Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi ile Osmancık Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi işbirliğinde düzenlenen sergi beğeni topladı. 

Osmancık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2017-2018 eğitim öğretim yılı yılsonu karma sergi açılışı tören ile gerçekleşti. 

Yazı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:50 Osmancık adresinde gerçekleşen yılsonu karma sergi açılış töreni kalabalık bir katılım ile gerçekleşti. 

Her zaman her yerde, herkes için eğitim veren Halk Eğitim Merkezi yılsonu karma sergi açılışına; Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Işık, 24. Dönem Çorum Milletvekili Zülfikar Gazi Osmancık AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Oğuzhan Kaya, Osmancık Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Dağcı, Bayram Çıplak ve Uğur Uluçay, Osmancık Halk Eğitim Müdürü İbrahim Gökdere, Siyasi Parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşların amir ve müdürleri, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve halk eğitim merkezi kursiyerleri ile çok sayıda davetli vatandaş katıldı.  

Osmancık Halk Eğitim Merkezi Salonun da düzenlenen sergide, bir açıklama yapan Halk Eğitim Müdürü İbrahim Gökdere, dönem içerisinde kursiyerlerin hazırlamış olduğu Dikiş, Nakış Kat’i, Ahşap boyama, Örgü, Turşu ve Peynir yapımı kursların da kursiyerlerin dönem başından itibaren yaptıkları tüm ürünlerin sergide yer aldığını ifade etti. 

Sergi açılışının kurdelesini Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Işık, 24. Dönem Çorum Milletvekili Zülfikar Gazi, Osmancık AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Oğuzhan Kaya, Osmancık Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Çıplak ve Uğur Uluçay alkışlar eşliğinde kesti. 

Katılımcılar tarafından büyük beğeni alan sergi sonrası katılımcılara yemek ikram edildi.  

Düzenlenen karma serginin hafta sonuna kadar tüm halka açık olduğu belirtildi.