Pazar gün yapılan kongre ile Ak Parti Osmancık ilçe başkanlığına seçilen Şerif Okudan ilçe esnaflarıyla bir araya gelmeye başladı.

Yoğun bir şekilde çalışmalarına başlayan Okudan, günün hemen hemen her saatinde esnaflarla hasbihal ediyor ve fikir alışverişinde bulunuyor.

Osmancık’a yapılan ve yapımı planlanan yatırımları esnaflara ve Osmancık halkına anlatıyor. Ziyaretlerinde, Osmancık için partili partisiz herkesin desteğini isteyen Okudan, aynı zamanda birlik ve beraberlik mesajı verdi. Henüz Ankara’dan adaylığı açıklandığında önceki dönem ilçe başkanları ve teşkilatlarla bir araya gelen Okudan ilçenin daha da gelişmesi için herkes ile fikir alışverişinde bulunarak, büyük emek harcayacağını ifade etti. Esnaf ziyaretleri sonrasında açıklama yapan Okudan; “Öncelikle pazar günü yaptığımız 7. Olağan kongremize bizzat katılan, gerek telefon ile tebriklerini ileten gerekse sosyal medya üzerinden ulaşan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

İlçe ekonomisine katkı sağlayan esnaflarımız ve kıymetli hemşehrilerimizi yönetim kurulu üyelerimiz ile ziyaretlerde bulunuyoruz, fikirlerini ve önerilerine dinleyip istişarelerde bulunuyoruz. Yatırımlarımızı ve planlamalarımızı ilçemizin kalkınması için hemşehrilerimizin fikirleriyle birleştirip daha büyük bir önem kazanması için var gücümüz ile çalışmaya gayret ediyoruz. Şahsımı ve yönetim kurulu üyelerimizi güzel karşılayan ve benimseyen tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Osmancık’a hizmet için çıktığımız bu yolda ziyaret ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edip sıkmadık el, dokunmadık kalp bırakmayacağız” dedi.