MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve meclis üyesi adayları basın mensupları ile yemekte bir araya geldi.

MHP’nin belediye başkan adayı Ahmet Gelgör basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda seçimin adil ve baskısız şekilde geçmesini temenni ettiklerini ifade etti.

Gelgör toplantıda basın mensuplarının sorunlarını yanıtladıktan sonra sert açıklamalarda bulundu. Seçimin güven ve huzur ortamında adil bir şekilde geçmesini temenni ettiklerini sık sık dile getiren Gelgör yaptığı açıklamada, “MHP olarak çıktığımız bu yolda şahsımı ve partimi karalamak adına türlü oyunlar oynanıyor.

Özellikle adaylıktan çekilecekmişim gibi algı yaratılarak, tarafımıza esen rüzgarın yönünü değiştirmeye çalışan gruplar var. Bu tür karalama politikaları ve söylentiler bizleri yıldıramayacağı gibi aksine tarafımıza esen rüzgarı fırtınaya çevirmek için bizleri daha da güçlendirmektedir.

Sosyal medya üzerinden bize karşı olan bazı kesimlerin anketlerinde MHP’nin açık ara farkla önde çıkması gösteriyor ki artık değişim zamanı geldi.

Osmancık halkının bize bu görevi layık görmesi halinde Osmancık Belediyesi belediye hizmet binasından yönetilecektir. Halkın istekleri doğrultusunda halka hizmet odaklı çalışma prensibi ile geliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Demir Park’ta gerçekleştirilen toplantı, açıklamanın ardından sohbet ortamı ile devam etti.

Kaynak: MHP Haber Merkezi