Çorum İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, Çorum Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ni ( ÇOSİAD ) ziyaret etti.

Ziyarette Gülser’i, ÇOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Şamlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı.

ÇOSİAD Başkanı Hayri ŞAMLI da Gülser’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Hepimiz, elbirliği içinde çalışıp emek harcayarak istihdamı artırmak için çabalıyor, ülke ekonomisine, bölgemize ve ilimize katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, ÇOSİAD üyelerine hitaben yaptığı konuşmada “Bölgemizi ve ilimizi tüm kurumlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmaya üretmeye teşvik ederek devlete katkı sağlamaya devam ediyorsunuz. Bu mutluluk verici ancak daha çok çalışmalıyız, çalışana daha çok iş var” dedi.

İl Emniyet Müdürü Gülser, Çorum’dan çok memnun olduklarını, Çorum’un temiz ve huzurlu bir şehir olduğunu, girişimci bir yapısının olduğunu ifade etti ve  “İnsanlar heyecanlı ve hep bir şeyler yapmaya, yapılanın üstüne koymaya hevesliler, ancak tanıtım noktasında bir yetersizlik var. Çorum için, Çorum’u tanıtmak ve daha ileri götürmek için elbirliğiyle daima çalışacağız. Üstümüze düşen bir vazife olduğunda da bizim kapımız her zaman açık, bekleriz.” diyerek duygularını ifade etti.

Toplantıda ayrıca Çorum’un trafiği ve kavşak kontrol merkezleri sorunlarıyla ilgili görüş alıverişinde bulunuldu.

Karşılıklı iyi dileklerde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

Kaynak: ÇOSİAD Basın Servisi