Ekonomik Saldırıya Karşı, Bir Kampanya da Osmancık’tan

Osmancık’ta yufka ekmek üretim faaliyeti gösteren imalatçı firma sahibi Keramettin Kütük, “Ülkemize, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı yürütülen ekonomik saldırıların karşısında yer almak ve farkındalık oluşturmak amacıyla kampanya başlattık” dedi.

Türkiye’ye karşı başlatılan ekonomik saldırı karşısında ülke genelinde başlatılan kampanyayı Osmancık’ta başlattıklarını ve miktarı ne olursa olsun Dolar bozdurduğunu beyan eden herkese unlu mamullerden dilediğini hediye edeceklerini söyleyen Şafak Yufka kadayıf Unlu Mamulleri sahibi Keramettin Kütük, “Son günlerde yurdumuza, vatanımıza oynanan oyunları hepimiz görüyor, biliyoruz. Ülkemize karşı dövizle oynanan oyunlar, tamamıyla vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, bayrağımıza ve devletimize olan sabotajdan başka bir şey değildir. Bizler esnaf olarak böyle bir kampanyayla Osmancıklı olarak, Osmancık halkı olarak devletimizin, devletimizin başındaki Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığımızı belirtmek isterim.

Bu doğrultuda beyanı esas olmak suretiyle ‘ben dövizimizi bozdurdum’ diyerek gelen herkese elimizde olan unlu mamuller olan yufka, kadayıf neyi tercih ederse onu hediye edeceğim. Osmancık devletinin, vatanının bölünmez bütünlüğü doğrultusunda yanında yer almaktadır. Biz vatansever bir vatandaş olarak, devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yayındayız” dedi.