Çorum’un Dodurga ilçesinde AK Parti’den tekrar seçilen Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, mazbatasını aldı.

Osmancık Adliyesine giderek İlçe Seçim Kurulu Başkanı’ndan mazbatasını alan AK Parti Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, adliye çıkışında kendisi ile beraber seçilen meclis üyeleri ve parti ilçe yönetimi ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Aydın, daha sonra Ak Parti Dodurga İlçe Yönetimi, partililer ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Dodurga Belediyesine geçti. Dodurga Belediyesine geçen Aydın ve beraberindekiler, Belediye önünde toplanan vatandaşlara hitaben teşekkür konuşması yaparak yeni dönemde geçmiş dönemlerden daha azimli ve ilçeyi daha da ileriye götürecek çalışmaların altına imza atacaklarını dile getirdi.

Belediye Başkanlığı makamında tebrikleri kabul eden Başkan Aydın Sosyal Medya üzerinden gerçekleştirilen canlı yayın ile ilçede ikamet eden ve ilçe dışında yaşayan Dodurgalı’lara hitabında, “Saygıdeğer Dodurgalı’lar, yurt içindeki ve yurt dışındaki Dodurgalı hemşerilerim hepinizi saygıyla selamlıyorum. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde gerek manevi desteklerinizle, gerekse sosyal medya üzerinden destekleriyle ve gerekse ilçemizde ikamet eden, bizleri oylarıyla destek veren hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu üçüncü dönemimi ustalık dönemi olarak görüyoruz. Hükümetimizin, Milletvekillerimizin, Reisi Cumhur’umuzun bize vermiş olduğu desteklerle ilçemize çok hizmetler getireceğimizi buradan beyan ediyorum. Klasik bir söz vardır, ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır’ diye. Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıllık bir süre içerisinde, özellikle hedefimiz olan 2023 Türkiye’sine Dodurga’yı en güzel şekilde hazırlayacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesileyle ben, yurt dışındaki, yurt içindeki ve Dodurga’daki tüm Dodurgalı’ları selamlıyor, özellikle Milletvekillerimize, il Başkanımıza, ilçe teşkilatı ve başkanımıza saygı, sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum. Sağ olun, var olun, teşekkür ediyorum” şeklinde seslendi.