ÇOFSAD’dan Çorum Fotoğrafları Sergisi

Kısa adı ÇOFSAD olan Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda fotoğraf sergisi açtı, bu yıl 6.sı düzenlenen fotoğraf sergisinde konu olarak  Çorum Fotoğrafları yer  aldı.

Birbirinden güzel toplam 52 adet fotoğrafların sergilendiği  ve 16 Mart Cumartesi günü AHL PARK AVM’de yoğun katılımla açılışı gerçekleşen Çorum Fotoğrafları sergisine ilgi büyüktü. Arinna Kültür ve Sanat Topluluğu’nunda katılımıyla açılış müzik ve sanat ziyafetine dönüştü.

Sergi açılışına gelen misafirlere dernek adına birde teşekkür konuşması yapıldı;

‘’Değerli misafirler,

Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği’nin düzenlediği ‘’Çorum Fotoğrafları’’ konulu fotoğraf sergisine hoş geldiniz.

Çorum’da sanatın gelişmesi, halka ulaşması adına bir çok sanatçı ve aydının bir araya gelerek oluşturduğu Arinna Kültür ve Sanat Topluluğu’da  sergi açılışında bir birinden güzel eserlerle bizlere eşlik edecek. Sergimizde bizimle birlikte oldukları için teşekkür ediyoruz.

Tekrar sergimize hoş geldiniz.’’

Ayrıca Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Meftun YERLİ; Çorum halkının fotoğraf ve fotoğraf sanatına ilgili olduklarını, her yıl olduğu gibi bu yılda bu sergiyi gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını, ilgi duyan herkesi sergiye beklediklerini dile getirdi.

İlimizde fotoğraf sanatı adına aktif olarak sosyal etkinlikler gerçekleştiren ÇOSFAD bu ay içerisinde de İstanbul’u fotoğraflamıştı, derneğin çeşitli zaman diliminde fotoğraf sanatı adına etkinlikleri bulunmakta, yakın zamanda yeni bir etkinlik planlandığı öğrenildi.