AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri Mecitözü İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek esnaf ve pazar ziyaretinde bulundu.

Beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mecitözü İlçe Başkanı Alişan Yaşar, Mecitözü Belediye Başkan Adayı Ergün Coşgun ile bir araya gelen Çorum heyeti, daha sonra, esnaf gezisi yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

“Biz dava arkadaşlarımızın ötesinde büyük bir aileyiz” dedi.

2019 yılında yapılacak olan seçimlerin önemli olduğuna vurgu yapan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Bizde anlayış, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadesiyle, ‘hakimlik değil, hadimlik, kademeler arttıkça hademe olmak, mücadele etmek, hizmet etmek, gayret etmek.’ Bu vazifeyle daha çok hizmet edeceğini biliyor olmak, bizim temel teşkilatçılık şiarımızdır.Teşkilat olarak geceli, gündüzlü çalışmayla heyecanımızı sahaya yansıtıyoruz. AK Parti kadroları her zamankinden daha güçlü. Daha organize bir şekilde 31 Mart’ta yapılacak seçimde Mecitözü’müzüde İnşallah Ak Belediyeciliği ve gönül belediyeciliğiyle buluşturacağız.2019 seçimlerinde alacağımız kuvvet, cesaret, özgüven ile 2023’e daha sonra 2053 ve 2071’e yürüyecektir.

Sizler hazır olduktan sonra bizim aşamayacağımız engel yoktur. Bu seçimle ülkemizin sadece 16 yıllık başarısı değil, demokrasi tarihimiz boyunca elde ettiğimiz tüm kazanımlarının da oylaması yapılacaktır. Üzerimizde taşıdığımız bu yükün ve sorumluluğun bilincindeyiz. 31 Mart’a kadar kapı kapı dolaşacak, hizmetlerimizi, projelerimize, hemşehrilerimize, kardeşlerimize anlatacağız. Bu süreçte, durmak, duraksamak ve rehavete kapılma lüksümüz yok. Tabi burada iş bize teşkilattaki kardeşlerimize, arkadaşlarımıza düşüyor. Biz dava arkadaşlığımızın ötesinde büyük bir aileyiz.” dedi.