Osmancık’ta Ayakkabım ve Çantam mağazası kalabalık katılım ile açıldı.

Yeni Mahalle Yaşar Okuyan Caddesi Kaymakamlık Lojmanı Karşısı No: 3/1 Osmancık adresinde gerçekleşen açılışa yoğun talep oldu.

Ayakkabı ve Çantam mağaza açılışına; Osmancık Belediye Başkan Vekili İzzet Karakaş, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, Osmancık Belediye Meclis Üyesi Kadir Delibaş, Osmancık Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Osmancık Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Recep Aker, sivil toplum kuruluşların amir ve memurları, çok sayıda esnaf ve davetli misafirler katıldı.

Kalabalık katılım ile gerçekleşen Ayakkabı ve Çantam mağaza açılışı için dua edildi. Yapılan duanın ardından Osmancık Belediye Başkan Vekili İzzet Karakaş Osmancıkta açılan iş yerlerinin ilçemiz ekonomisi için büyük bir kazanç olduğunu vurguladığı açılış konuşmasında; “Osmancığa her geçen gün yeni yeni açılan mağazalardan biri olan Ayakkabı ve Çantam’ın önce işyerleri sahibi olan evli çift Sema ve Ömer Coşkun’a hayırlı kazançlar vermesini diliyorum. İlçe ekonomisini canlandıran bu tür işyerlerinin kendilerine ve Osmancık halkına hayırlı uğurlu olmasını bol kazançlar getirmesini canı gönülden diliyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Osmancık Belediye Başkan Vekili İzzet Karakaş ve Osmancık Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel alkışlar eşliğinde işyerinin kurdelesini kesti. Katılımların yoğun ilgi gösterdiği mağazayı gecen konuklar işletme sahiplerine tam not verdi. Mağazanın ilk müşterisi Osmancık Belediye Başkan Vekili İzzet Karakaş oldu.

İşyeri hakkında bilgi aldığımız işletme sahipleri Sema ve Ömer Coşkun; “Osmancık’ta daha iyi hizmet verebilmek adına günün konseptine uygun bir mağaza hazırlayarak girişimde bulunduk. Mağazamız yaklaşık 100 metrekare alandan oluşmakta. Bay, bayan, genç, çocuk ayakkabıların yanı sıra terlik ve birbirinden şık bay bayan çanta modellerimiz mevcut. İhtiyaçlarınızı karşılamak için Osmancık dışına artık çıkmanıza gerek kalmayacak diye düşündüğümüz zengin çeşit ve modellerimiz ile her kesime hitap edecek tarzda ürünlerimiz reyonlarımızda sahiplerini beklemekte.

Mağazamız Kinetikx, Polaris ve Madame yetkili satış noktasıdır. Mağazamızda Kinetikx ve Polaris marka ayakkabı ve terlik modellerimizin tümünü bulmanız mümkün. Üştelik bu markalarımızı Türkiye’nin her neresinden alırsanız alın fiyatlarımız firma tarafından tek kalem olarak hazırlanmıştır. Her yaş kesimine hitap eden şık ve rahat ayakkabı modellerimiz cazip uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Madam marka birbirinden güzel abiye ve spor çanta modelleri ile hem günlük yaşantınızda hem de özel günlerinizde şıklık ve rahatlığı bir arada bulmanız mümkün. Tüm Osmancık halkını mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Açılıştan sonra misafirlere çeşitli ikramda bulunuldu.