AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak’a Çorum’dan destek ziyaretleri devam ediyor.

Çorum’da uzun yıllar görev yaptıktan sonra Osmancık Belediye Başkan Adayı olan Recep Çıplak’a mesai arkadaşları ve muhtarlardan destek ziyaretleri devam ediyor. 1993 yılından beri Çorumda çeşitli kurum ve kuruluşlarda yöneticilik, müdürlük görevlerinde ve en son İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik görevini yürütürken görevinden istifa ederek Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı olan Recep Çıplak’a destek olmak adına muhtarlar, arkadaşları ve beraber çalıştığı mesai arkadaşları Osmancık’a gelerek başarı dileklerinde bulundular.

Bu kapsamda Çorum merkez Türkler Köyü Muhtarı Ömer Tomak, Şeyhamza Köyü Muhtarı Veysel Altunkaya, Taşpınar Köyü Muhtarı Süleyman Sakallı, Beydili köyü muhtarı Murat Ünal ve Feruz Köyü Muhtarı Muhittin Sarıoğlu, Özel Doğa Koleji Öğretmeni Erol Kabasakal ve İl Özel İdaresinde birlikte çalıştığı mesai arkadaşları Recep Çıplak’a çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular.

Çorum merkez köy muhtarları yaptıkları ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak’ın Çorum genelinde yaptığı hizmetleri anlatarak Osmancık Belediye Başkanı olduğunda da Osmancık ilçesine çok faydalı işler yapacağına inançlarının tam olduğunu belirttiler.

Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak muhtarlar ve arkadaşlarına destek olmak adına bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.