AK Parti İl Kadın Kolları teşkilatı  Bahçelievler Mahallesi’nde bir dizi ziyaret ve etkinlikte bulundu.
AK Parti İl Kadın Kolları teşkilatı tarafından Bahçelievler Mahallesi’nde yapılan etkinlikler ve kapsamında;
Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe ziyaret edildi. Mahalle halkına hizmetin en büyük saç ayağı olan muhtarların kutsal bir görev yaptığı belirtilerek Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe’ye çalışmalarında başarılar dilendi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bahçelievler KKSM ‘de kadın basın mensupları Enise Ağbal Üşümüş ve Sevda İnce Özdemir’ in Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı.
AK Parti İl Kadın Kolları teşkilatı tarafından Bahçelievler KKSM ‘deki kursiyerler ile biraraya gelip sohbet edildi. Bahçelievler Kadın Kültür Sanat Merkezi sorumlusu Tülay Yıldıran’ dan kurslar ve KKSM ‘nin kadınlara yönelik etkinlikleri hakkında bilgi alındı.
Bahçelievler Mahallesi’ nde bir kadın girişimci tarafından işletilen Pufy Home ziyaret edilerek işletme sahibi Özlem Gülhan ‘a hayırlı işler dileklerinde bulunuldu.
Bahçelievler Mahallesi’ nde İkamet eden AK Parti gönüllüsü Cemile Hanıma ziyaret gerçekleştirildi.
Her kesime hitap eden, her kesimi kucaklayan çalışmalar yürüttüklerini belirten AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ; “Dolu dolu bir Bahçelievler ziyareti gerçekleştirdik.
Her kesime hitap eden, her kesimi kucaklayan Demokrasinin kalemi, halkın ve toplumun sağlıklı bilgiye ulaşmasını sağlayan basın mensuplarımız ile bir araya gelip çalışan gazeteciler gününü kutladık. Basın mensubu olmak zor ve özveri isteyen, gönüllülüğe dayanan bir meslek. Hele de kadınlar için daha çok özveri isteyen bir meslek. Üzerlerinde aile sorumluluğu olan kadınlar mesai kavramı olmayan bu anlamlı mesleği yürütürken daha çok özveri gösteriyor. Bu anlamlı görevi yerine getirirken her türlü fedakarlığı gösteren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Ziyaretlerimiz esnasında kadınların her alanda varlığını görmek, kadınların gücünün toplumun her kesimine yansıdığını görmek bizleri çok mutlu etti. Ziyaretlerimiz ve etkinliklerimiz tüm mahallelerimizde ilçelerimizde sürecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Kadın siyasetin öznesidir’ sözüyle bizlere yüklediği anlamlı misyonu layıkıyla yapmanın gayretindeyiz. Kadınlarımız hayatın her alanında güçlü ve dimdik bir şekilde var olduğu sürece ülkemiz daha güçlü yarınlara ulaşacaktır. Güçlü yarınlar güçlü kadınların yetiştirdiği evlatlar ile doğacaktır” şeklinde açıklamalarda bulundu.