Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının organize ettiği programda gençlerle bir araya geldi.

Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Şişli, belediye meclis üyesi adayı Hilmi Ünver ve çok sayıda genç katıldı. Gençlik kolları başkanı İbrahim Şişli toplantının amacı ile ilgili yaptığı konuşmada gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

İlçe başkanı Hakkı Güngör ise konuşmasında kendi gençliğinden de örnekler vererek, Cumhurbaşkanın gençliğe ne kadar önem verdiğini anlattı. Gençlere çok çalışmaları, ama bunu planlı ve programlı bir şekilde yapmaları gerektiğini vurgulayan Güngör, gençlere güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Ak Parti Gençlik Kollarının düzenlediği gençlik buluşmasında ilk oyum ilk heyecanım adlı toplantıda gençlerle bir araya gelen Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak gençlere hitaben yaptığı konuşmasında önemli konulara değindi.

Recep Çıplak, toplantıya katılan gençlerin arasında ilk defa oy kullanacak olanlara ülkemizin siyasi geçmişinden bazı örnekler vererek, geçmiş hükümetlerdeki koalisyonlar ve şimdiki hükümetin arasındaki farkları anlattı. Kendisinin okul yıllarında ne kadar zorluk içinde okuduğunun örneklerini de vererek şimdi her şeye günümüz teknolojisi ile ulaşmanın çok kolay olduğunu belirtti.

Gençlere olan inancının tam olduğunu dile getiren Çıplak, “ben inanıyorum ki, sizlerde bu teknolojiyi faydalı anlamda kullanarak derslerinizde başarılı olacak ve ileride çok daha büyük işler başaracaksınız. Cumhurbaşkanımız sizlere ayrı bir önem veriyor. Ülkemizin geleceğini sizlere emanet edeceğiz. Bizim sizlere olan inancımız tam. Sizlerin daha rahat bir ortamda yaşayabilmesi adına ne gerekiyorsa bizler bu imkanları sağlayacağız. Sizin de bir fikriniz varsa onu da dinleyip önem verip karşılıklı istişare içinde hep birlikte huzurlu ve daha yaşanabilir bir Osmancık için tüm enerjimizi bu yönde sarf edeceğiz” dedi.

Toplantının sonunda gençlerin arasında fikir ve talepleri olanlar dinlenerek karşılıklı istişare yapıldı. Ak Gençlik üyeleri ile hatıra fotoğrafı çekilmesi ile toplantı sona erdi.

Kaynak : Ak Parti Basın Servisi