Ağcaoğlu Rent A Car-Oto Kiralama ve Ağcaoğlu İletişim kalabalık katılım ile yeni adresinde görkemli açılışını gerçekleştirdi.

Osmancıkta uzun zamandır Kızılırmak Mahallesi Adnan Menderes Caddesinde hizmet veren Ağcaoğlu Rent A Car-Oto Kiralama ve Ağcaoğlu İletişim müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, Ulucami Mahallesi Ulucami Sokak No:10 Osmancık (İş Bankası karşısı)’taki yeni adresinde açılış gerçekleştirdi.

İşletmeciliğini Raşit Ağca’nın yaptığı işyerinin yeni adresindeki açılışına; Osmancık Belediye Başkan Vekili İsmail Gömeç, AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak ve teşkilatı, MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve teşkilatı, Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur ve teşkilatı, sanayici ve çarşı iş adamları, çok sayıda davetli esnaf ve misafirler katıldı.

İşyerinin açılış duasını Ahmet Terlemez Hocanın yapması ile birlikte Osmancık Belediye Başkan Vekili İsmail Gömeç, AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur ve MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Mahmut Atmaca hayırlı olsun dileklerini ileterek kurdeleyi kestiler.

Günün konseptine uygun dizaynı ile dikkat çeken işyeri hakkında bilgi veren işletme sahibi Raşit Ağca; “Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni adresimize taşındık. İki katlı iş yerimizin üst katını Ağcaoğlu Rent A Car alt katı ise Ağcaoğlu İletişim hizmeti vereceğiz.

Bilindiği üzere işimiz Rent A Car. Ama burada sadece Oto Kiralama işi yapmayacağız. Bununla birlikte Ağcaoğlu İletişim hizmeti de vereceğiz. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom markaları ile fatura ödeme merkezi hizmeti de sunmaktayız. Telefon, Yedaş (Elektrik) ve Çorum Gaz (Doğalgaz) faturalarınızın ödemelerini buradan müşterilerimiz artık kolaylıkla halledebilecekler.

Osmancık’ta ilk olan bir diğer hizmetimiz ise Cep Telefonuna Full Kasko’dur. Daha fazlasını öğrenmek ve bu imkanlardan yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizin yeni adresimize gelip görmeleri veya yeterli olacaktır. www.agcaoglurentacar.com adresinden bilgi edinip aynı zamanda 0538 288 96 44 nolu telefondan iletişime geçebilirler” dedi.

Katılan davetli misafirler yeni işyerini gezerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İşyeri konuklara çeşitli ikramlarda bulundu.