Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır’ın hayırseverlerin katkısı ile düzenlediği geleneksel iftar yemeğine katılım bir hayli yoğun oldu.

Yazı Mahallelilerin bir arada gerçekleştirdiği iftar yemeğine Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık İlçe Emniyet Müdürü Mürsel Türkmen, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Işık’a,  Osmancık Müftüsü Süleyman Çoban, CHP Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, Büyük Birlik Partisi Osmancık İlçe Başkanı Ceyhan Dölcü, Daire amir ve müdürleri, Mahalle Muhtarı Murat Haykır ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır, düzenlenen iftarla ilgili yaptığı açıklamada “Yazı Mahallesi ailesi olarak Akşemsettin Camii önünde mahalle sakinlerimizi iftar sofrasında bir arada buluşturduk. Ramazan ayı münasebetiyle mahallelilerimiz ile iftar sofrasında buluşmak istedik. İftar sofrasında yemekle birlikte muhabbetinde yaşanması ve hasret giderilmesini istedik. Bu organizasyonda benimle birlikte emeği geçen, organize ekibine ve maddi manevi desteğini esirgemeyen tüm Yazı Mahallesi sakinlerine katkılarından ve katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca Muhtar Murat Haykır; “Yazı Mahallesi olarak her yıl olduğu gibi iftar yemeğinde bir araya gelmemizde bizleri yalnız bırakmayan; katılımlarıyla bizleri onurlandıran İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan Alkan’a, Belediye Başkanımız Sayın Hamza Karataş’a, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Mürsel Türkmen ‘e, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Işık’a, İlçe Müftümüz Sayın Süleyman Çoban’a, İlçe Başkanlarımıza, Daire Müdürlerimize, değerli mahalle sakinlerine ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Emeği geçen ve katkıda bulunan herkesten Allah(c.c) razı olsun. Allah(c.c) birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın” dedi.